Skin Needling – skuteczna redukcja zmarszczek, rozstępów i blizn.

Zabieg ten polega na nakłuwaniu skóry za pomocą specjalistycznej, sterylnej igły w celu wytworzenia rany i pobudzenia w ten sposób skóry do produkcji kolagenu w obszarach, gdzie nastąpił jego zanik. Zaalarmowany mózg wysyła uszkodzonej tkance kolagen potrzebny do odnowy uszkodzonego miejsca. Bogactwo kolagenu, które dociera do nakłutych tkanek, odnawia uszkodzone komórki tworząc miękką subtelną warstwę, wygładzając zmarszczki i blizny.
Okulary Infrared – lifting oczu bez skalpela

Efekty zabiegu:
– wyraźne wygładza zmarszczki
– usuwa cienie i opuchliznę
– ujędrnia i uelastycznia skórę
– usuwa ból zmęczonym oczom
– pobudza mikrokrążenie
– reaktywuje komórki skóry
– pobudza produkcję kolagenu

Manicure winylowy-
Mocniejszy niż zwykły lakier a jednak można go usuwać zmywaczem do paznokci. Polecam !!!

KARBOKSYTERAPIA 

Karboksyterapia, czyli terapia dwutlenkiem węgla, jest największym przełomem w medycynie estetycznej w walce z podstawowymi problemami pacjentów zgłaszających się do gabinetów medycyny estetycznej od czasu zastosowania botoksu. Jest to bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda doskonale radząca sobie z wieloma problemami:

 • –  odmładzaniem skóry, usuwaniem zmarszczek, przywróceniem jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz całego ciała
 • –  zwiększaniem grubości i gęstości skóry
 • –  zwiotczenie skóry związane z wiekiem
 • –  zwiotczenie skóry i tkanki podskórnej po porodzie
 • –  minimalizacją worków i cieni pod oczami
 • –  zmarszczkami statycznymi okolic oczu
 • –  poduszeczkami tłuszczowymi okolic oczu
 • –  walką z cellulitem
 • –  lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej – jest alternatywą dla liposukcji
 • –  redukcją podwójnego podbródka
 • –  minimalizowaniem rozstępów (60-80%)
 • –  wypadaniem włosów i łysieniem – wzmocnienie i regeneracja cebulek włosowych oraz zapobieganie dalszej utracie włosów

Ze względu na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa leczenie to może być prowadzone niezależnie od pory roku, nasłonecznienia i temperatury otoczenia.

Karboksyterapia – jak wygląda zabieg ?

Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym, precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek czystego dwutlenku węgla (CO2), przy użyciu specjalnego urządzenia poprzez niewielką, bardzo cienką igłę. Gaz przenika bez problemu do okolicznych tkanek, wywołuje silne rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych kapilar. Prowadzi to do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do obszaru poddanego leczeniu oraz poprawia się mikrokrążenie. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać pewien dyskomfort związany z wprowadzaniem gazu, jednak ustępuje on po około 5 minutach. Obszar poddany zabiegowi może być lekko uwypuklony. Objaw ten szybko znika pozostawiając czasami ciche trzeszczenia pojawiające się przy ucisku miejsc poddanych zabiegowi. Bolesność zabiegu jest odczuwana indywidualnie, dla większości pacjentów karboksyterapia jest zabiegiem mało bolesnym, trwa od kilku do kilkunastu minut.

Na jakich okolicach może być wykonany zabieg Karboksyterapii?

 • –  Okolica oczu  – kurze łapki,  redukcja cieni pod oczami, przepukliny tłuszczowe pod dolna powieką, pogrubienie naskórka i redukcja zmarszczek
 • –  Twarzy, dekolt – redukcja zmarszczek poprzez pobudzenie procesów syntezy kolagenu, regeneracji skóry i mikrokrążenia
 • –  Podbródek – redukcja tkanki tłuszczowej i pobudzenie syntezy kolagenu
 • –  Owłosiona skóra głowy – wzmocnienie cebulek włosów i zapobieganie ich wypadaniu
 • –  Brzuch, pośladki, uda, kolana, łydki – redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu
 • –  Dłonie – regeneracja skóry i poprawa kolorytu
 • –  Blizny i rozstępy- regeneracja tkanek i redukcja widoczności defektów

REWITALIZACJA SKÓRY- TWARZ, DEKOLT I DŁONIE

Głównym celem karboksyterapii  jest spowodowanie stymulacji procesów mających na celu zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze. Wywołana iniekcją CO2 reakcja zapalna prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu i odnowy komórek- już kilka miesięcy później rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry, jej pogrubieniem, a tym samym odmłodzeniem wyglądu.
Odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu skórnego prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia zmarszczek- co przekłada się na widoczną poprawę jakości skóry.

Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje od  1 zabieg na 7 dni (ok. 5-8 zabiegów)

REWITALIZACJA OKOLIC OCZU

 Dzięki aplikacji CO2 w okolicach konturów oczu uruchomionych zostaje kilka mechanizmów wydatnie poprawiających wygląd skóry. Jednymi z wielu będą – stymulacja produkcji kolagenu, przyspieszenie i usprawnienie procesu tworzenia nowych naczyń krwionośnych oraz rozjaśnienie skóry pod oczami.
Zabieg karboksyterapii zalecamy w przypadku walki z workami i cieniami, zmarszczkami statycznymi oraz poduszeczkami tłuszczowymi okolic oczu.Poprzez zwiększenie ukrwienia skóry pod oczami, karboksyterapia pozwala skutecznie walczyć z tą przypadłością, która jest często spowodowana  słabą cyrkulacja krwi w obrębie powieki dolnej oraz górnej.
Okolice oczu rozjaśniają się, a obrzęki zmniejszają. Dodatkowym atutem zabiegu jest jego bezbolesny przebieg oraz krótki czas trwania. Po 10 minutach można wrócić do codziennych zajęć, bez siniaczków czy podrażnienia.
Zabieg karboksyterapii polecamy  zarówno Paniom jak i Panom.

Najczęściej polecamy wykonanie serii 5-6 zabiegów 2 razy w tygodniu.

LOKALNE AKUMULACJE TŁUSZCZU I CELLULITU-

karboksyterapia zamiast liposukcji

Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Karboksyterapia odtłuszczeń i cellulitu jest znakomitą alternatywą dla liposukcji klasycznej, ale nie obarczoną powikłaniami towarzyszącymi tradycyjnej metodzie.
Łączy w sobie mechaniczny oraz chemiczny wpływ na zniszczenie komórek tłuszczowych oraz odprowadzenie metabolitów.Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki.Wprowadzony do tkanki tłuszczowej CO2 częściowo zmienia się w kwas węglowy,który rozpuszcza komórki tłuszczowe.Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego poddanego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki.Odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu powoduje wygładzenie powierzchni skóry i usunięcie nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”.
Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje :

Redukcja cellulitu 1 zabieg na 7-10 dni (ok.8 zabiegów)

Redukcja tkanki tłuszczowej  max.2 zabiegi tygodniowo (ok.12 zabiegów)

ROZSTĘPY

Rozstępem nazywamy miejsce pęknięcia wiązania kolagenowo-elastycznego.Rozstępy wyglądają jak  wrzecionowate pasma i  występują najczęściej na skórze ud, brzucha, pośladków i piersiach. Przyczyny powstawania rozstępów to: czynniki hormonalne, znaczny wzrost masy ciała w krótkim czasie, ciąża, czynniki genetyczne oraz zaburzenie funkcjonowania tkanki łącznej.
Rozstępy powstają w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych. Do dnia dzisiejszego nie opracowano żadnej metody skutecznego usuwania tych zmian.
Najskuteczniejszą techniką jest terapia polegająca na podaniu w pęknięcie skóry dwutlenku węgla, która przy optymalnych warunkach i współpracy poddawanego zabiegowi jest w stanie zniwelować widoczność rozstępów nawet o 80%.

Dzięki karboksyterapii usprawniamy proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, co przekłada się na znaczną poprawę skóry. Proces ten wywołuje sprawniejszą pigmentację skóry ,co w efekcie przyciemnia kolor rozstępów do właściwego koloru skóry. Wzmożona synteza kolagenu pobudzona rozwarstwieniem CO2 wpływie na wyrównanie miejsc zmienionych.
Karboksyterapia jest jedyną dostępną terapią zarówno w walce ze starymi, jak i nowymi rozstępami i przynosi widoczna poprawę skóry, bez względu na jej kolor i odcień.
Wzmożona synteza kolagenu „zagęszcza” i uelastycznia skórę, poprawia jej wygląd i wpływa na wyrównanie struktury miejsc zmienionych.
Zalecamy serię ok 10 zabiegów,  1 zabieg na 7-10 dni  (ok.10 zabiegów)

BLIZNY

Każde naruszenie struktury skóry prowadzi do wytworzenia się blizny. Blizna jest naturalnym, ostatnim etapem gojenia się rany.Zanim jednak powstanie blizna, urażone miejsce musi przejść przez fazę zapalną, gdy rana ulega zasklepieniu oraz fazę proliferacyjną – w czasie, której skóra ulega wzmocnieniu przez świeżo wytworzone włókna kolagenowe. Te dwa etapy trwają zwykle od dwóch do trzech tygodni.Następnie blizna „dojrzewa”, trwa przebudowa jej struktury, mająca na celu nadanie skórze możliwie największej wytrzymałości. Karboksyterapia przynosi efekty w leczeniu blizn np.po cesarskim cięciu czy usunięciu wyrostka robaczkowego.
Leczenie świeżych blizn jest niewskazane. Skóra musi się najpierw zagoić, tak aby ustąpił stan zapalny.
Leczenie można rozpocząć po okresie około 2-3 tygodni po zagojeniu się rany.
Zalecamy serię ok 10 zabiegów,  1 zabieg na 7-10 dni (ok.10 zabiegów)

Bezpieczeństwo zabiegu karboksyterapii

CO2 jest produkowany przez nasze komórki w wyniku spalania tlenu oraz wydalany przez nasze płuca. Oznacza to, iż jest wysoce obojętny dla każdego organizmu. Można śmiało uznać go za „ekologiczny”, terapeutyczny czynnik.
Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym, dlatego jest dokładnie przebadana pod względem mechanizmów działania, efektów terapeutycznych i skutków ubocznych. Jest to  więc zabieg bezpieczny. Łączenie aspektów  mechanicznego rozbijania tkanek (penetracja gazu) oraz jego chemicznego działania na skórę sprawia, że karboksykoterapia jest jedną z najbardziej obiecujących technik rewitalizacji skóry.
Wszystkie elementy mające kontakt ze skórą pacjenta są jednorazowe.
Przeciwwskazania do zabiegu:

 • – ciąża, laktacja
 • – niewydolność płuc, zatory tętnic płucnych
 • – niewydolność serca
 • – terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej
 • – niektóre choroby nerek lub wątroby,
 • – zapalenie żył
 • – hemofilia
 • – padaczka
 • – nowotwory
 • – nieustabilizowana cukrzyca
 • – nieustabilizowane ciśnienie krwi
 • – zabiegi estetyczne do 3 tygodni po zabiegu
 • – opryszczka aktywna
 • – trądzik różowaty aktywny
 • – zaburzenia w gojeniu
 • – jaskra

Karboksyterapia- wskazania po zabiegu

Leczonego obszaru nie należy rozcierać ani zanurzać w wodzie przez około 4 godziny po zabiegu.
Należy unikać: 
–  kąpieli słonecznych i solarium przez min. 24h
–  sauny, łaźni suchej i parowej, gorących kąpieli przez min. 24h od zabiegu
–  zabiegów z użyciem lasera przez min. 14 dni
–  masaży i białej kosmetyki przez min. 48h
–  zabiegów z użyciem lasera, mikrodermabrazji, mezoterapii igłowej przez min. 14 dni

Pacjenci przyjmujący leki z kwasem acetylo-salicylowym powinni odstawić go na 5 dni przed karboksyterapią
Jakiś czas po zabiegu może utrzymywać się lekkie zaczerwienienie, zasinienia i obrzęk.
Zabieg nie wyłącza pacjentów z codziennej aktywności i od razu po zabiegu mogą powrócić do pracy i codziennych zajęć.

Cennik Karboksyterapii

okolice oczu …..    50 zł,  5 i 10 zabieg 50% taniej   (średnia cena po 10 zabiegach to ok. 45 zł )
twarz lub dekolt …..   90 zł,  5 i 10 zabieg 50% taniej  (średnia cena po 10 zabiegach to 80 zł )
podbródek …..  50 zł,  
5 i 10 zabieg 50% taniej  (średnia cena po 10 zabiegach to ok. 45 zł )
głowa-część owłosiona …..  100zł,  5 i 10 zabieg 50%taniej  ( średnia cena po 10 zabiegach to 90 zł )
rozstępy …. od 30zł w zależności od ilości rozstępów,  5 i 10 zabieg 50% taniej
uda …..  od 120zł do 180 zł,  5 i 10 zabieg 50% taniej  ( średnia cena po 10 zabiegach to 100 zł –160 zł)
pośladki …..  od 80zł do 100zł,  5 i 10 zabieg 50% taniej  (średnia cena po 10 zabiegach to 70 zł -90 zł)
uda + pośladki …..   od 160zł do 200zł,  5 i 10 zabieg 50% taniej  ( średnia cena po 10 zabiegach to 170 zł)
brzuch lub ramiona …..  od 100zł,  5 i 10 zabieg 50% taniej  (średnia cena po 10 zabiegach to ok. 90zł)

Zabiegi łączone do karboksyterapii:

do okolic oczu – kwasy + mezoterapia mikronakłuciowa  + maska – koszt dodatkowy to 70zł
do twarzy lub dekoltu – kwasy + mezoterapia mikronakłuciowa ze znieczuleniem + maska – koszt dodatkowy to 120zł

* Przy opłacie z góry za serię 10 zabiegów jeszcze 10% taniej.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Zabieg liftingujący wykorzystujący fotodynamiczną terapię
światłem

 Laser lifting program

To innowacyjny zabieg inspirowany laserowymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej opracowany przez Ekspertów  Laboratorium Naukowego Bielenda Profesional.

Innowacyjne formuły preparatów , synergia składników aktywnych oraz fotodynamiczna technologia LED zapewniają spektakularne działanie zabiegu. procedura zabiegowa wykorzystuje zjawisko fototerapii i ultradżwięków jako skutecznej metody fotoodmładzania i regeneracji skóry.

Czerwone światło LED stymuluje syntezę kolagenu i elastyny w skórze oraz wzmacnia aktywność komórek, przyspiesza metabolizm, poprawia elastyczność skóry. Ultradźwięki to bezpieczna metoda wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry, która wzmacnia skuteczność ich działania.

Efekty zabiegu:
– regeneracja skóry pod wpływem światła czerwonego LED
– zwiększenie elastyczności skóry
– wygładzenie drobnych linii i zmarszczek
– poprawa kolorytu skóry i jej odbudowa

Wskazania:   Cera dojrzała, wymagająca liftingu, z utratą elastyczności, również wrażliwa, zabieg rekomendowany dla osób po 40 roku życia.

Czas trwania zabiegu to  ok.  1 godz. 20min.

Koszt zabiegu :  od  80 zł